Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole
W Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Przedborzu uroczysta akademia rozpoczęła się punktualnie o godzinie 11.00. Oprócz całej społeczności szkolnej na uroczystość przybyli zaproszeni goście: burmistrz Miasta Przedborza pan Miłosz Naczyński, sekretarz Urzędu Miejskiego w Przedborzu pani Renata Koska oraz przedstawicielki Rady Rodziców ZSG pani Marzanna Bilska, Małgorzata Banaszczyk i Anna Banasik.
Burmistrz Pan Miłosz Naczyński podziękował wszystkim pracownikom oświaty za ich trud włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia oraz wręczył wyróżnionym nauczycielom Nagrody Burmistrza Miasta Przedborza.
Dyrektor szkoły pani Grażyna Strojkowska oprócz złożenia życzeń wszystkim pracownikom szkoły wręczyła również nauczycielom okolicznościowe nagrody za szczególne zaangażowanie w realizację zadań szkoły.
Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali program artystyczny. Były wiersze, piosenki i wspólne tańce nauczycieli razem z uczniami pod czujnym okiem instruktora pani Anny Żak. Do zabawy włączeni również zostali zaproszeni goście. Było miło, radośnie i wesoło. Zwieńczeniem uroczystości były podziękowania przegotowane dla nauczycieli przez Samorząd Uczniowski.
.jpg)


























.jpg)







