Podziękowania dla wolontariuszy
W dniach 1 i 2 listopada 2012 odbyła się czwarta kwesta na rzecz ratowania niszczejących nagrobków, znajdujących się na przedborskim cmentarzu parafialnym zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Przedborza.
Wolontariusze z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w bieżącym roku również włączyli się w tą akcję kwestując na przedborskim cmentarzu.
Lista wolontariuszy:
- Michał Jarzębski
- Damian Rudecki
- Jarosław Pytka
- Aleksandra Margas
- Cezary Auguścik
- Aleksandra Bendryn
- Patrycja Włodarczyk
- Patrycja Stępień
- Aleksandra Wnuk
- Aleksandra Wrześniewska
- Dżesika Majchrowska
- Karolina Włodarczyk
- Izabela Raczyńska
- Żaneta Tkaczyk
- Amelia Gacia
- Aleksandra Wikło
- Aleksandra Bielecka
- Katarzyna Nowicka
- Weronika Dębska
- Olga Zbysz
- Adam Fijołek
- Wiktoria Jarzębska
- Aleksandra Wincek
Serdeczne podziękowania dla wszystkich kwestujących.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)




















