W roku szkolnym 2025/2026 odbyła się kolejna edycja trzyetapowego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik. Do pierwszego etapu konkursu przystąpiło 13 uczniów klas 5a, 6b, 7a, 8b. Do etapu trzeciego udało się zakwalifikować czterem osobom. Najlepszy wynik uzyskał Radosław Kałuziński z klasy 5a, który uzyskał tytuł Laureata III miejsca uzyskując najlepszy wynik w powiecie radomszczańskim. Kolejne trzy osoby uzyskały tytuł Finalisty na szczeblu ogólnopolskim:
- Nina Górecka – 5a
- Aleksander Idziak – 6b
- Nina Idziak – 8b
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy osiągniętego wyniku i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej jego edycji w przyszłym roku szkolnym.
.jpg)