Celem Konkursu jest dostrzeżenie trudności jakie zaszły w Polsce i Regionie w 2020 roku.
Doświadczenie pandemii sprawiło, że mieszkańcy miast nie mniej niż o swoją jakość życia troszczą się dziś o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Każdy obywatel jest nierozerwalnie związany z otaczająca przestrzenią. Zmiany dokonujące się w najbliższym otoczeniu wpływają na nasze samopoczucie, poczucie bezpieczeństwa, tworzenie i utrzymywanie więzi społecznych. Wychodząc naprzeciw tym problemom zachęcamy uczniów do poczynienia obserwacji nt. zmian, które dokonały w codziennym życiu obywateli w 2020 roku. Doceniając zaangażowanie służby zdrowia w ratowanie życia i zdrowia Obywateli ogłaszamy konkurs na kartkę dla medyka - z życzeniami na rok 2021.
Organizatorem Konkursu plastycznego jest: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie Trybunalskim. Koordynatorem na terenie szkoły p. Sylwia Prymus.
1. Uczestnicy przygotowują prace plastyczne- kartki noworoczne przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych w dowolnym formacie.
2. Prace uczniów- kartki z życzeniami na 2021 rok dla medyków mają być formą podziękowania za dbałość o bezpieczeństwo obywateli.
3. Uczestnik Konkursu może złożyć jedną pracę.
4. Tematyka prac powinna być związana z obserwacją zmian w życiu codziennym.
5. Uczestnicy przygotowują prace plastyczne- kartki noworoczne przy wykorzystaniu dowolnych technik plastycznych w dowolnym formacie.
6. Prace uczniów- kartki z życzeniami na 2021 rok dla medyków mają być formą podziękowania za dbałość o bezpieczeństwo obywateli.
7. Na odwrocie każdej pracy należy wpisać imię, nazwisko i wiek autora, tytuł pracy, adres e-mail i telefon Szkoły oraz imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna.
Prace należy złożyć do p. Sylwii Prymus, w terminie do 20 stycznia 2021 r.
Sylwia Prymus
.jpg)